Smart Vision

Smart Vision

۱۸ مهر ۱۳۹۷
تهران- میدان تیموری- به سمت شیخ فضل‌الله- پژوهشکده شریف- سالن مولتی‌مدیا
برگزار کننده
Smart Vision

Smartup Ventures

Smart Vision (معرفی فرصت‌ها در حوزه هوش مصنوعی و فناوری مالی) روز چهار‌شنبه ۱۸ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در تهران برگزار می‌شود.

 

درباره رویداد:

در چندین سالی که از شروع فعالیت اسمارت‌آپ ونچرز می‌گذرد، با کارآفرینان و تیم‌های کارآفرینی زیادی گفت‌وگو کرده‌ایم. در این گفت‌وگوها متوجه شدیم کارآفرینان تنها به سرمایه نیاز ندارند یا به‌عبارت‌دیگر جنس این نیازها صرفا مالی نیست. همان‌طور که می‌دانیم تیم‌های کارآفرینی در ابتدای راه برای یافتن مسیر کسب‌وکارشان تلاش می‌کنند اما برخی از آن‌ها در انتخاب این مسیر  سردرگم می‌شوند یا مقصدی نه‌چندان جذاب را هدف می‌گیرند.

از سمتی دیگر تجربه سرمایه‌گذاری‌های‌ اسمارت‌آپ موجب شده فرصت‌ها و حوزه‌های جذاب کمتر کارشده را واضح‌تر از قبل ببیند. فرصت‌هایی که کارآفرینان کمتر به آن پرداخته‌اند یا از آن‌‌ها غافل شده‌اند. به همین دلیل اسمارت‌آپ ونچرز تصمیم گرفت با همکاری راه پرداخت رویدادی با عنوان Smart Vision برگزار کند. در این رویداد سعی بر این است که حوزه‌های فناوری‌ مالی و هوش مصنوعی که پتانسیل قابل‌توجهی در بازار ایران دارند اما کم‌تر موردتوجه کارآفرینان قرارگرفته‌اند موردبررسی جدی‌تر قرار گیرد. همچنین اسمارت‌آپ برای تیم‌هایی که در این حوزه‌ها به فعالیت بپردازند امکاناتی در نظر گرفته است که در جریان رویداد به آن‌ها اشاره خواهد شد.