همایش تجربه کاربری UserX 2018

همایش تجربه کاربری UserX 2018

۲۶ تا ۲۷ مهر ۱۳۹۷
تهران- خیابان جلال آل‌احمد- زیر پل گیشا- دانشگاه تربیت مدرس- سالن همایش‌ها
برگزار کننده
همایش تجربه کاربری UserX 2018

نوآفرینان

کنفرانس «تجربه کاربری» روز پنج‌شنبه ۲۶ مهرماه و جمعه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۸ در تهران برگزار می‌شود.

مرکز کسب‌وکارهای نوپا، حامی معنوی این رویداد است و کاربران ما می‌توانند با کد تخفیف ۲۰ درصدی «ICTStartups» در رویداد ثبت‌نام کنند.

 

درباره رویداد:

دنیای امروز مبتنی بر فناوری است. ما در تمامی جنبه‌های روزانه با گجت‌ها یا المان‌های دیگری از دنیای دیجیتال در تعامل هستیم و نقش این ابزارها روزبه‌روز در زندگی ما پررنگ‌تر می‌شوند به‌گونه‌ای که برخی از آن‌ها تبدیل به بخشی از فضای روزانه زندگی ما شده‌اند و بدون آن‌ها نمی‌‌توانیم زندگی کنیم. تلفن همراه، تلویزیون‌های هوشمند، کنسول‌های بازی و حتی برنامه‌هایی نظیر تلگرام، فیس‌بوک، اینستاگرام و غیره؛ همه و همه نمونه‌هایی از تغییر شکل دنیای سنتی به شکل مدرن آن هستند.

در این میان یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های این دنیای جدید، تعامل کاربران با ابزارهای آن و شاید در فضایی وسیع‌تر و انتزاعی‌تر، تعامل انسان و ماشین در هر فرمی از آن است. این شاخصه، عنصر اصلی شکل گرفتن تجربه و ایجاد ارتباط مابین کاربر و ماشین هست. تجربه‌ای که برای هر فردی متفاوت بوده و می‌تواند کیفیت مناسب آن سبب نزدیکی و در سوی مخالف موجب دوری کاربر از استفاده از این ابزارها گردد.

اگرچه، تجربه کاربری در مفهوم ذاتی خود تنها وابسته به دنیای دیجیتال نبوده و گونه‌های دیگر آن را در حوزه‌های مختلف مانند طراحی خدمات و محصولات فیزیکی شاهد هستیم.

کنفرانس UserX 2018 با محوریت طراحی برای جنبه‌های روزانه زندگی: اجتماعی، فرهنگی، تفریحی، کاری سعی در بررسی تاثیر تجربه کاربری در بخش‌های مختلف زندگی روزمره ما داشته و سعی دارد تا دانش و تجربه افراد متخصص این حوزه در اختیار علاقه‌‌مندان این حوزه قرار گیرد.