دومین شرکت شتاب‌دهنده مشترک همراه اول و دانشگاه گشایش یافت

دومین شرکت شتاب‌دهنده مشترک همراه اول و دانشگاه گشایش یافت

دومین شرکت شتاب‌دهنده مشترک همراه اول و دانشگاه‌های کشور در دانشگاه شیراز با عنوان «هاب شیراز» افتتاح شد.
در این آیین «حمیدرضا نیکوفر» قائم‌مقام مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران، «ابراهیم گشتاسبی راد» رئیس دانشگاه شیراز و برخی مدیران همراه اول و این دانشگاه حضور داشتند.
این مراسم در محل تجهیز شده برای راه‌اندازی شرکت مشترک هاب شیراز در ساختمان برج فناوری دانشگاه شیراز برگزار شد.
همچنین اولین نشست اعضای هیئت‌مدیره و هیئت مؤسس این شرکت تشکیل و فعالیت شرکت مشترک هاب شیراز به‌طور رسمی آغاز شد.
پیش‌ازاین همراه اول اولین شرکت شتاب‌دهنده خود را در شهریورماه ۱۳۹۵ با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و با عنوان «هوشمند اول بهشتی» برای حمایت از ایده‌ها و تجاری‌سازی طرح‌های کارآفرینان در دانشگاه شهید بهشتی ایجاد کرد.
تعامل علمی و پژوهشی بین دانشگاه و صنعت و همچنین توسعه و شتاب‌دهی کسب‌وکارهای نوپا و نوآور (استارت‌آپ‌ها)، همکاری در تولید محصولات و خدمات نوآورانه در حوزه ارتباطات و فناوری‌های نوین و تجاری‌سازی طرح‌های نوآورانه از اهداف این برنامه است.

رتبه نخست رسانه‌های اجتماعی برای همراه اول
همراه اول در دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، رتبه نخست «رسانه‌های اجتماعی» را کسب کرد.
هدف این جشنواره آشنایی با اصول و استانداردهای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط عمومی و ارائه آثار و تجارب موفق، توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های مدیران و کارشناسان روابط عمومی در حوزه فعالیت‌های انتشارات و انتخاب و معرفی الگوهای برتر در حوزه انتشارات است.
انجمن متخصصان روابط عمومی برای این جشنواره هدف‌های دیگری مانند تبیین نقش فناوری‌های نوین ارتباطی و آموزشی در فرآیند انتشارات و دستیابی به راهکارهای مناسب برای اعتلا و ارتقای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط عمومی‌ها را نیز در نظر دارد.
دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، عصر شنبه (سی و یکم تیرماه) در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.