معرفی ویدیویی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر

مصاحبه با بهنام انبارلویی، مدیر اجرایی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر یک پروژه مشترک بین واحد مسئولیت‌های اجتماعی شرکت سامسونگ و معاونت پژوهشی دانشگاه پلی‌تکنیک است. هدف این مجموعه، حمایت از ایده‌های نوآورانه و راه‌حل‌های نوین در حوزه‌های بهداشت و سلامت، آب و محیط‌زیست، انرژی، آموزش و فناوری اطلاعات است. این مرکز در کنار افزایش آگاهی عمومی نسبت به کاربرد فناوری و نوآوری در فضای کسب‌وکار، در پی فعال‌سازی و حمایت از تیم‌های جوان در حوزه‌های یادشده است. تاکنون پنج دوره پذیرش تیم و استارت‌آپ در این مرکز انجام‌شده و خدماتی ازجمله فضای کاری اشتراکی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و منتورینگ تخصصی در اختیار تیم‌ها قرارگرفته است.

تیم‌های استارت‌آپی می‌توانند به‌رایگان در این فضای کار اشتراکی حضور پیدا کنند و از خدمات و امکاناتی ازجمله کارگاه‌های آموزشی، مربیان و شبکه سرمایه‌گذاران استفاده کنند. مرکز فناوری سامسونگ در هرسال ۳ بار تیم‌های استارت‌آپی جدید را جذب کرده و اگر تیم‌ها بتوانند رشد مناسبی داشته باشند می‌توانند تا سه دوره معادل یک سال در این مرکز حضور پیدا کنند.

مرتبط بودن حوزه فعالیت کسب‌وکار با حوزه‌های پذیرش مرکز، داشتن تیم خوب و فنی و تولید کمینه محصول قابل‌پذیرش (MVP) شرایط اولیه پذیرش تیم‌ها برای ورود به این مرکز است. در این ویدیو بهنام انبارلویی، مدیر اجرایی این مرکز، توضیحات کامل‌تری در مورد امکانات و خدمات این مرکز ارایه کرده است و در گفتگویی که با تیم‌های حاضر در این مرکز داشتیم، آن‌ها از تجربه خودشان درباره حضور در این مرکز گفته‌اند.

نسخه با کیفیت این ویدیو را می‌توانید از کانال آپارات ما مشاهده کنید.