معرفی استارت‌آپ استدیو اینوتک

مصاحبه با جمشید عباس‌پور، مدیرعامل استارت‌آپ استدیو اینوتک

اینوتک یک استارت‌آپ استدیو ایرانی است که در سال ۹۴ تاسیس شده است. اینوتک به کارآفرینان و تیم‌های استارت‌آپی کمک می‌کند تا کسب‌وکارهای آنلاین خود را بدون نگرانی نرم‌افزاری راه‌اندازی کنند. درواقع اینوتک به‌عنوان یک هم بنیان‌گذار فنی (نرم‌افزار) وارد کسب‌وکار شده و پروسه تولید و توسعه نرم‌افزار را به عهده می‌گیرد. این مجموعه در طول ۴ سال فعالیت خود توانسته ۱۰ کسب‌وکار را راه‌اندازی کند. همچنین در سال ۲۰۱۷ نخستین دفتر بین‌المللی اینوتک در استانبول ترکیه، به‌منظور ورود استارت‌آپ‌های ایرانی به بازارهای جهانی راه‌اندازی شد.

استارت‌آپ استدیوها مجموعه‌های نسبتا نوظهوری در اکوسیستم کارآفرینی و استارت‌آپی ایران و حتی جهان هستند که شاید بتوان راکت‌ اینترنت را یکی از نمونه‌های موفق و شناخته‌شده آن دانست. این مجموعه‌ها به افراد صاحب ایده کمک می‌کنند تا کسب‌وکار خود را ازنظر فنی و نرم‌افزاری راه‌اندازی کنند و در مسیر رشد و توسعه آن‌ها هم به کسب‌وکارها مشاوره می‌دهند.

در این ویدیو سعی کرده‌ایم با مدیرعامل مجموعه اینوتک صحبت کنیم تا بیشتر در مورد فعالیت این مجموعه بدانیم. همچنین در پایان با بعضی از استارت‌آپ‌های حاضر در این مجموعه مصاحبه شده است و آن‌ها ضمن معرفی خود، از تجربه همکاری با اینوتک گفته‌اند.

نسخه باکیفیت این ویدیو را می‌توانید در کانال آپارات ما مشاهده کنید.